Alena Dušková

Narodila jsem se v Brně, kde jsem chodila do základní školy a v 11 letech jsem úspěšně složila příjímací zkoušky na Taneční konzervatoř. Studovat balet jsem měla namířeno už jako pětiletá. Byla jsem totiž velmi živé dítě a maminka mě přihlásila na tancování, a to rovnou do dvou základních uměleckých škol současně. Tancovala jsem každý den, pět dní v týdnu. Tancovala jsem ráno v koupelně, ve škole o přestávkách, odpoledne na tanečním sále, večer na posteli… zkrátka pořád.

Když jsem nastoupila na Taneční konzervatoř, byla jsem přešťastná, tančila jsem od rána do večera. Bylo mi 11 a byla jsem hubená „jak lunt“. Ve 14 letech se mi změnila postava tak, jak se v tomto věku dívkám mění. Většina dívek to během tohoto kritického období vzdala nebo byly vyloučeny ze studia. Já jsem však tolik toužila stát se tanečnicí, že jsem se rozhodla hladovět a udržovat svoje tělo prostě podvyživené. Tenkrát jsem samozřejmě neřešila, zda je to zdravé nebo ne. Dostudovala jsem, úspěšně jsem odmaturovala a složila absolventskou zkoušku. Po ukončení studia jsem ještě pár let hladověla, abych mohla tančit a plnit si svůj sen na jevišti a pak jsem to vzdala. Z Brna jsem se odstěhovala, abych to všechno trápení mohla nechat minulosti a přijala jsem místo učitelky tance na Základní umělecké škole.

Ve 29 letech jsem čekala první miminko. Narodil se mi chlapeček a můj život byl hned bohatší a také těžší o neuvěřitelných 30 kg, které jsem během těhotenství přibrala. Dva roky jsem se snažila hubnout. Střídala jsem diety a ve vzácných chvílích volného času se pokoušela běhat, jezdit na kole nebo chodit do fitka. Něco málo jsem zhubla, ale stále jsem oblékala jen volné halenky, na koupaliště jsem ani nepáchla a do zrcadla se koukala s upřímným odporem. Já, vystudovaná tanečnice - baletka!!! Přítel se na mě shovívavě usmíval a bral to jako daň za to, že máme krásného zdravého syna. Já jsem se ale neskutečně trápila.

Nakonec jsem si vzpomněla na kamaráda, který se věnuje zdravé životosprávě ve firmě Svět zdraví. Domluvil mi schůzku s výživovou poradkyní paní Petrou Henychovou, Dis. Paní poradkyně mě zvážila, změřila a sepsala se mnou dotazník. Na základě získaných informací jsem dostala výsledky, podle kterých jsem se dozvěděla, jaký jsem metabolický typ, co mému tělu chybí, jaké potraviny jsou pro mě vhodné a jaké naopak ne. Které látky, vitamíny nebo minerály mé tělo potřebuje a jak je doplnit. Vše jsme spolu podrobně probraly. Dozvěděla jsem se například, čím nahradit potraviny, na které jsem byla zvyklá, ale byly pro můj organismus nehodnotné a dostala jsem rady i ohledně skladby a načasovaní správného jídelníčku.

Po první návštěvě jsem doplnila spíž o pár nových potravin, na které jsem byla i zvědavá a hned jsem začala s doporučeními a radami, které jsem obdržela i ve vytištěné podobě. Byla jsem ráda, že mám jasný cíl a vrhla jsem se do tříměsíčního plánu s paní Henychovou ze Světa zdraví opravdu poctivě. Už po týdnu jsem se cítila o poznání lépe, po třech týdnech jsem uviděla rozdíl na váze a po měsíci i na oblečení. Teď je to necelé 4 měsíce, co jsem začala a mám pryč 5 kg, ubyl mi tělesný tuk, moje tělo je lépe hydratované, všechny původní naměřené hodnoty se zlepšily a já se cítím skvěle, dál hubnu a ozdravuji svoje tělo pomocí vhodných potravin a doporučené životosprávy. Nový jídelníček mě moc baví a nemám důvod se vracet ke svému starému stravování. Nejde totiž jen o změnu váhy, ale i o zdravé tělo celkově, a proto ráda doporučuji každému, kdo chce mít svůj organismus zdravý, cítit se vitálně a mladě.

Děkuji tímto výživové poradkyni paní Petře Henychové, Dis. a celému kolektivu ze Světa zdraví a všem přeji mnoho úspěchů na cestě za zdravím!

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist