Alena Havlíčková

Svět zdraví jsem navštívila v době, kdy jsem odešla do předčasného důchodu. Jako motiv ke snížení váhy bylo předejití zdravotním problémům, které se začaly objevovat a také vidina aktivního života.

S nadějí jsem se pustila do doporučené a konzultované změny životního stylu. Začala jsem vařit bez počítání kalorií, také ze zapomenutých surovin a přidala pohyb. Nejvíce se mi osvědčilo pravidelné plavání a chůze s trekingovými holemi.

Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. O to víc jsem se snažila v tomto rozhodnutí pokračovat. Po celou dobu jsem nepocítila hlad, postupně se mi zlepšila fyzická kondice.

S úbytkem váhy ubýval tuk a centimetry. Získala jsem vitalitu a sebevědomí. Za šest měsíců se mi bez problémů podařilo shodit 10 kg.

Děkuji své výživové poradkyni Ing. Šárce Hajské za pomoc při redukci váhy.

Všem, kteří mají chuť udělat něco pro své zdraví, doporučuji Svět zdraví.

Havlíčková Alena, 58 let, Jičín

Alena Havlíčková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PULS Jičín Alena Havlíčková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PULS Jičín

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist