Aneta Sálová

Můj příběh začíná tam, kde u mnoha lidí končí. Zhubla jsem 18 kg za půl roku. Trpěla jsem anorexií. Do Světa zdraví jsem přišla, když jsem se rozhodla přibrat. Na začátku programu jsem vážila pouhých 42 kg při mé výšce 169 cm.

Ing. Šárka Hajská mi sestavila jídelníček, dopisovaly jsme si přes e-mail, ona mě podporovala a pomáhala mi. Za 3 měsíce programu jsem však ještě lehce zhubla, a tak jsem se zapojila do Klubu pro lehčí život od Světa zdraví. Nakonec jsem se dostala na váhu 65 kg. V tomto klubu jsem již přes rok a momentálně se snažím vyrýsovat si postavu a hlavně být spokojená se svým tělem.

Paní Hajské moc děkuji za její trpělivost a odbornou pomoc.

Aneta Sálová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín  Aneta Sálová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist