Anita Hermochová

Už delší dobu jsem bojovala s nadváhou. Jednou se mi sice podařilo zhubnout, ale dostavil se jojo efekt. Náhodou jsem získala poukaz na úvodní konzultaci do Světa zdraví a výsledky mě docela vyděsily. Rozhodla jsem se, že konečně s přebytečnými kily zatočím a tentokrát vše provedu správně.

Miluji jídlo, tak jsem se toho trochu obávala, tím větší mám radost, že se mi s paní Henychovou podařilo najít rovnováhu v mém jídelníčku. Přitom k jídlu nepřistupuji nijak striktně, ale přirozeně zapojuji ovoce, zeleninu, oříšky a další. Občas neodolám sladkému od maminky nebo na nějaké oslavě. Z jídelníčku vynechávám hlavně běžné pečivo a smažené jídlo a nekupuji sladké.

Díky pravidelnému pohybu mi jde váha dolů a občasný malý hřích neřeším. Netrápím se v posilovně, ale střídám hlavně chůzi, běh a plavání a kila jdou dolů. Navíc jako bonus zmizela i únava, se kterou jsem delší dobu bojovala hlavně ve spojení s prací a školou. Děkuji moji výživové specialistce, paní Petře Henychové, že mi byla parťákem a za spoustu nových informací, které jsem se dozvěděla.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist