Blanka Kordová

Na začátku mého příběhu byla nemoc a běhání po různých vyšetřeních. Při jednom čekání na lékaře jsem odposlouchávala rozhovor dvou dam, kdy ta jedna vyprávěla, kolik léků bere ráno, v poledne a večer, až mě z toho zamrazilo. Řekla jsem si – tak takhle nechci dopadnout a něco s tím udělám. Štěstí při mně stálo, že jsem objevila na počítači SVĚT ZDRAVÍ.

Velmi mě to oslovilo, protože můj jídelníček byl v té době katastrofální. A ta myšlenka, že bych se zbavila nějakého kila navíc, mě opravdu hnala dál. Po poradě s manželem jsem kontaktovala jičínskou pobočku a hned druhý den se se mnou spojila paní Ing. Hajská a já věděla, že teď už nesmím couvnout zpět.

Při první návštěvě proběhlo vážení a pohovor s výsledkem, že se pokusíme zredukovat váhu o 10 – 15 kg. Když jsem si odnášela z druhé návštěvy připravený jídelníček, prohlásila jsem něco jako: „To to se mnou bude složité.“ Ale k mému překvapení to začalo fungovat a já měla při další kontrole dole 4 kg.

Začala jsem objevovat nová jídla, přidala jsem pravidelný pohyb a dnes po půl roce mohu říci, že jsem odbourala téměř 20 kg. Někdy jsem jela do Jičína s obavami, jak dopadne vážení, ale vždy jsem odjela domů s radostí a pochvalou od paní Hajské, že je vše, jak má být. Doma jsem se svými výsledky také vždy pochlubila a byla jsem ráda, že mě manžel také chválí. Jsem teď opravdu spokojená, že se mi povedlo s těmi kily zatočit. Aa pak když se přidá pochvala od známých a kolegyň z práce, jsem štěstím bez sebe.

No a abych nezapomněla, těch 20 kg je tak znát, že to je na kompletní nový šatník. A to si fakt užívám a utrácím. No a tímto chci poděkovat paní Ing. Hajské a asistentce paní Štroblové na pobočce v Jičíně, že mě vždy chválily a podporovaly. A pro ty, kteří váháte, zda do toho jít, tak neváhejte. Celé to je o pevné vůli a času, který do toho vložíte.

Blanka Kordová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín Blanka Kordová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist