Dagmar Kubánová

Jmenuji se Dagmar Kubánová, je mi 42 let a nikdy jsem neměla problémy s nadváhou. Před třemi lety jsem dostala infarkt myokardu a tím se mi život obrátil o 180 stupňů. Byl to pro mě šok, protože jsem byla zvyklá mít neustálý pohyb. Poté jsem ale musela odpočívat, být v klidu, žádný stres a zakázaný namáhavý pohyb.

Za necelý rok jsem přibrala 15 kg. Bylo to pro mě hodně stresující, a proto jsem vyzkoušela různé diety i jiné stravování, ale pořád to nebylo ono. Náhodou jsem vyhledala na internetu pobočku Světa zdraví v Jičíně. Objednala jsem se a za podpory paní Hajské a pana Fořta, kteří mi sestavili jídelníček na míru a seznámili mě, jak správně používat zdravou stravu. Dodržovala jsem postupy, které mi doporučila a za 8 měsíců jsem shodila 10 kg.

Tímto bych jí chtěla poděkovat za podporu a vlídné jednání. Díky ní se cítím plná energie, a proto bych doporučila každému, kdo má problémy s nadváhou, navštívit Svět zdraví.

Dagmar Kubánová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín Dagmar Kubánová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist