Dagmar Mužíčková

Ahoj, jmenuji se Dáša a srdečně Vás zdravím. Něco malého Vám o sobě povím. Jako každý, i já rostla, dospěla a měla svoji rodinu. Znáte to! My holky obětujeme rodině, co můžeme a než se rozkoukáme, děti nám dospějí a založí své rodiny. Jak říká náš pan doktor "Děti nám stárnou a my už jen krásníme". No, jak kdo !! Při běžných životních starostech i radostech jsem na sebe mrkla do zrcadla a říkala si: "Zatím jsi ještě čupr baba". A ejhle !! Jednoho dne na sebe kouknu a co vidím, no fuj! Hrůza!

Zjistíte, že během let na sebe nemáte čas a čas vám ukáže, co dokáže. Během let se nastřádala má kilíčka na 138 kg. Je to tak! A protože mám skvělé děti, úžasného manžela a supr mladou kámošku, poslechla jsem a začala hubnout. Různé diety, cvičení, braní různých driáků pomohlo a kila spadla na 120 kg. Poté jsem spadla ještě na 116 kg a konec. Říkáte skvělé, úžasné !! Chyba lávky !! Znovu jsem nabírala a začala být královnou jojo efektu. Váha nahoru a dolu, stres, nechuť k životu, únava a to vše pořád dokola.

Klára (kámoška) a manžel nevydrželi a objednali mně do Světa zdraví Jičín k paní Kožíškové. Nevěřila jsem, že mi někdo pomůže! Nastal den D a já byla jak v Jiříkově vidění. Hned ve dveřích se mě ujala mladá, příjemná a krásná paní asistentka a než jsem řekla : áá tak už věděla, co potřebovala. Po papírování si mě vzala do své pracovny mladá, příjemná a krásná výživová poradkyně paní Andrejka a šup. Než jsem řekla : bé už o mně věděla vše a hlavně věděla, že mi je pomoci. Začala jsem pravidelně docházet na sezení, dostala jsem jídelníček, pokyny, ale zároveň i rady a vše bylo tak hezky řečené, že jsem si byla jistá, že znovu zhubnu. Byla jsem nabitá energií, která z obou mladých dam vyzařuje a spokojeně jsem odcházela.

Super - kila šla dolů. Začala jsem pravidelně cvičit, plavat a zamilovala si zdravou stravu. Klid, pohoda a přehození výhybky v mé hlavě znamenalo zastavení jojo efektu a nastartovalo opětovné hubnutí. Díky paní Andrejce jsem dnes na 94 kg, cítím se krásně, skvěle, mladě a je nádherné vidět na svém muži, že jsem pro něho opět žádoucí.

Nebojte se myslet na sebe. I my máme nárok žít svůj pohodový život. Můj velký dík patří všem obětavým lidičkám ze Světa zdraví Jičín.

Pokud smím - Vám všem vzkazuji - myslete na příjemné věci, je to nejrychlejší cesta k dobrému zdraví ! Buďte vděčni za své tělo a milujte život !! 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist