Dana Florianová

Rozhodla jsem se pro sebe něco udělat. Má nadváha mě stresovala a omezovala. Měla jsem různé diety, ale výsledek byl stejný. Když jsem přestala, váha se vrátila a ještě o nějaké kilo více.

V lednu 2017 mě zaujal na internetu článek Světa zdraví. Vyplnila jsem přihlášku a odeslala. Druhý den se mi ozvala velice příjemná asistentka p. Štroblová a dojednaly jsme termín. Přihlásila jsem i svého manžela.

Naše hubnutí začalo 26.1. 2017. Při první návštěvě jsme podstoupili vyšetření. Měla nás na starost velice příjemná výživová specialistka sl. Kožíšková Andrea. Při druhé návštěvě jsem dostala kompletní výsledky mého těla. Byla to katastrofa. Dostala jsem zprávu o mém těle a napsané vše, co mám zařadit do jídelníčku, co mi prospívá a co škodí a které potraviny mě zatěžují. Tak jsem si mohla sestavovat jídelníček a věděla jsem, co a jak mám kombinovat. Začala jsem pravidelně  jíst. Neměla jsem pocit hladu, přestože jsem mnohem více jedla. A kila šla dolů. Každá naše návštěva ve Světě zdraví byla velice  příjemná. Psala jsem si každý den, co jsem snědla a to jsem pak konzultovala s výživovou specialistkou. 

Když jsem začala docházet do Světa zdraví, má váha byla 92,30 kg, výška 172 cm a věk 60 let.  Rok utekl. Mám zaběhnuté stravovací návyky a má váha je 74 kg. Jsem velice ráda, že mám o 18 kg méně a cítím se skvěle. Můj manžel má o 11 kg méně.

Děkujeme všem ve Světě zdraví Jičín za velmi milé přijetí, chválení, podporu, poradenství. Děkuji naší výživové specialistce sl. A. Kožíškové. Pokračuji dál.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist