Dana Kvapilová 

Již delší dobu jsem přemýšlela o tom, co jím a co mi jídlo dává, takže když jsem od přítele dostala poukázku do Světa zdraví v Jičíně, s radostí jsem přijala. Brala jsem to jako výzvu pro uvědomění si důležitosti skladby jídla a potřebovala jsem poradit, co jíst o noční službě, abych druhý den mohla správně fungovat bez velké únavy a výkyvů v náladě.

Hned při prvním setkání s paní Henychovou, mou nutriční terapeutkou, jsem cítila milý a sympatický přístup a snahu mi poradit. Při měření jsme společně zjistily, co je třeba zlepšit.

Dostala jsem nutriční deníček a začala zapisovat jednotlivé porce. Nebylo pro mě zpočátku jednoduché si uvědomit, že je třeba myslet na jídlo dřív než dostanu hlad. Mít předem přichystané suroviny, abych si mohla rychle a chutně připravit jednotlivá jídla. Také jsem si postupně zvykala na časové rozvržení a přípravu svačin do práce. Začala jsem více jíst zeleninu, oblíbila si luštěniny a žitné pečivo.

Při každé schůzce jsem dostala od paní Henychové spoustu rad nápadů a návodů, ale i povzbuzení. Cítila jsem se ve Světě zdraví opravdu spokojeně. Vždycky jsem se na schůzku těšila, i když jsem se obávala, že výsledky z měření nebudou takové, jaké jsem si přála. Nejdříve jsem sama se sebou bojovala, postupně jsem ale přišla na to, co a kdy jíst a uvědomila si, že touto cestou chci pokračovat dál.

Po tříměsíčním dojíždění do Jičína mám radost, že jsem si splnila to, co jsem si předsevzala – cítím se dobře a jsem plná energie. Navíc jsem ubrala centimetry v pase i přes boky, což je příjemný bonus. Děkuji paní Henychové za její odbornou pomoc, podporu a úsměv. To vše mi pomohlo zvládnout mé pochyby o výsledku. Jsem ráda, že mohu ještě docházet na občasné přeměření a pro rady. Je mi zde vždy příjemně a vždy se na kontroly těším. Ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených klientů a klientek.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist