Úvodní stránka » Dotazy klientů

Na co se klienti ptají?

Co je NUTRIADAPT?

Jedná se o nejpokročilejší výživový systém zaměřený na řízení hmotnosti člověka. Na základě biochemického screeningu přináší nejlepší cestu k vysněné hmotnosti pomocí výživového plánu, který zohledňuje individuální potřeby jako jsou chuťové preference, věk, pohlaví, možnosti stravování, pohyb a další.

Kolik mě to bude stát?

Vstupní konzultace stojí 400,- Kč a trvá jednu hodinu. Následně vám specialista navrhne individuální postup, který zohlední i vaše časové i finanční možnosti. Cena komplexních programů se pohybuje okolo 800-2.000,- /měsíčně. Vždy se budete moci rozhodnout, zda chcete navržené řešení využít.

Jak často vás budu navštěvovat?/h2>

V počátku je výhodné každý týden, později podle dosahovaných výsledků. Vše samozřejmě po vaší domluvě s naším specialistou. Obecně si klienti cení psychické podpory a možnosti konzultovat pravidelně dosahované výsledky.

Jak to celé funguje?

Absolvujete diagnostiku na lékařsky certifikovaném přístroji, hodinu strávíte s naším specialistou, který vám navrhne program hubnutí ušitý na míru. Následují pravidelné konzultace a kontroly, tak abyste dosáhli zvýšení kondice a stabilní váhy bez jo-jo efektu.

Co všechno budu muset dodržovat?

Naši akreditovaní specialisté Vám pomohou najít právě takový styl hubnutí, který bude pro Vás jednoduché dodržovat.

Proč neradíte zadarmo?

Domníváme se, že dobré věci nemohou být zadarmo. A navíc bychom vám museli prodat více doplňků, než potřebujete.

Jaké mohu očekávat výsledky?

Naši klienti hubnou v průměru 0,5 – 1kg / týdně. Velmi záleží samozřejmě na vašem zdravotním stavu a pohybových aktivitách. Výhodou je výrazně lepší kondice a stabilní váha bez jo-jo efektu.

Jak dlouho budu hubnout?

To je vysoce individuální. Záleží na tom kolik kg potřebujete shodit, vašem zdravotním stavu, pohybových možnostech, lécích, které používáte apod. Výhodou je výrazně lepší kondice a stabilní váha bez jo-jo efektu.

Musím používat doplňky stravy?

Není to podmínkou. Avšak dobře vybrané, cílené doplňky vám pomohou dosáhnout výsledky rychleji a s menší námahou.

Nezpůsobují vaše doplňky závislost?

Všechny produkty jsou 100% přírodní a nevytváří žádný druh závislosti.

Mohu normálně jíst?

Ano. Samozřejmě budeme muset mírně upravit množství. Navíc na základě nutriční typologie zjistíme, jaká jídla zatěžují váš organismus a která naopak u vás podporují hubnutí. S námi sestaveným jídelníčkem je snadné zhubnout bez hladu a přitom se nevzdat svých oblíbených jídel.

Jaké jsou používané produkty?

Vyvinuty odborníky, 100% přírodní, schválené Ministerstvem zdravotnictví a doporučovány lékaři.

Jaké vzdělání má váš personál?

Na každé pobočce působí pouze akreditovaní výživoví poradci. Celý personál dále úspěšně absolvoval kurs Nutriční typologie a prochází pravidelnými semináři s předními lékaři a odborníky. 

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist