Hana Chaloupecká 

Tak jsem se rozhodla, že to zkusím. Nevěřila jsem, že po celoživotních dietách se mi v 61 letech podaří udělat něco s nadbytečnými kily. Při výšce 160 cm jsem vážila necelých 83 kg.

Díky laskavému přístupu a ochotné péči paní Ing. Šárky Hajské se mi podařilo snížit váhu o téměř 13 kg, obvod boků zmenšit o 13 cm, snížit metabolický věk a podstatně snížit vnitřní tuky. Ačkoliv mám dost pohybu, bylo třeba upravit jídelníček a  úměrně k tomu ještě zvýšit výdej energie. Děkuji paní Ing. Šárce Hajské a kolektivu Světa zdraví v Jičíně za jejich laskavý přístup ke klientům a přeji mnoho úspěchů v jejich práci.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist