Hana Foltová

Při pravidelném stravovacím režimu a pohybové aktivitě se cítím dobře a spokojeně a snížila jsem váhu za 6 měsíců téměř o 10 kg (ze 75 na 65 kg). Naučila jsem se sestavovat jídelníček ze surovin, které jsou prospěšné pro můj organismus i cenově dostupné – jsem důchodce. Naučila jsem se, jak nastartovat metabolismus, provádět detoxikaci organismu, zabránit překyselení, zlepšit imunitu a i řadu nových receptů. Prostě jak chránit své zdraví, přemýšet nad tím, co jím. Nikdy není pozdě, je důležité začít a čím dřív, tím líp.

Hana Foltová PŘED - Reference a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín Hana Foltová - Reference a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist