Hana Rydvalová

Celý život mám problémy s nadváhou. Příčinou bylo sedavé zaměstnání, stresy, nepravidelná a nevhodná strava. Řešení různými „ hladovými „ dietami vedlo pouze k dalšímu následnému nabírání váhy.

S odchodem do důchodu jsem si užívala klid a váhu jsem přestala řešit. Až do doby, kdy přišly problémy s klouby a dýcháním a kdy jsem se na sebe raději nedívala na fotografiích z dovolených.

Svět zdraví všechno změnil. Bez strádání a násilného drastického omezování se ve stravování, pouze změnou jídelníčku a přehodnocením struktury a druhů potravin, jsem za rok zhubla 17 kg a doufám, že to ještě není konec mého snažení.

Svět zdraví vám pomůže, můžete se spolehnout.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist