Helena Holatová

Než jsem vstoupila do programu ve Světě zdraví, byla jsem se svoji váhou spokojená. Chtěla jsem ale zeštíhlet v pase, celkově vyrýsovat postavu, cítit se zkrátka dobře v létě v plavkách. Navíc jsem mívala časté chutě na sladké. Pohybu jsem měla dost jednak v zaměstnání, ale i ve volném čase. Pravidelně obden cvičím, zařazuji cardio cvičení + posilování.

Do Světa zdraví jsem se dostala vyloženě ze zvědavosti, když jsem do Jičína doprovázela svoji švagrovou. Ta v programu také nebyla, jela se přeměřit. Nakonec jsme do programu vstoupily obě dvě.

Zdravou stravu jsem sice jedla již před vstupem do programu, ale byla dost jednotvárná a málo pestrá, např. jsem často obědvala zeleninové saláty s plátkem masa. Bála jsem se např. jíst ořechy, protože jsou tučné, celkově mi zdravé tuky ve stravě chyběly. Dále jsem nově zařadila, pro mě dosud neznámé, potraviny jako quinoa, pohanka, jáhly apod., jelikož jsem již věděla, jak je upravit a pochutnat si na nich.

Po 3 měsících v programu se projevila změna především na oblečení, vytvarovala se mi postava, již jsou vidět i svaly na břiše. :-) Zredukovala jsem přes pas 10 cm a 4 cm přes boky. Navíc si na zdravé stravě i pochutnám a tento způsob stravování je pro mě udržitelný i do budoucna, jelikož se nijak neomezuji.
 
Určitě všem doporučuji, zvedne se vám sebevědomí!!!

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist