Helena Macounová 

O hubnutí pod odborným vedením jsem uvažovala již delší dobu. Manžel přinesl z práce voucher ze Světa zdraví, tak jsem byla zvědavá, jak dopadnou výsledky. Nakonec jsme se s mojí výživovou specialistkou Petrou Henychovou domluvily na ročním programu.

Hned ze začátku jsme pracovaly na zlepšení mého stravovacího režimu, především bylo potřeba odstranit velké pauzy mezi jídly. V té době jsem byla 4 měsíce po porodu, plně jsem kojila, což jsem musela zohlednit při volbě potravin, aby se neprojevila nějaká reakce u dcery. Z toho důvodu jsem se nemohla na plno pustit do pročištění organismu. Musely jsme dále pracovat i s tím, že jsem málo spala a celkově měla minimum času pro sebe.

Hubnutí šlo od začátku pomaleji, občas byly i krize, kdy jsem „klesala na mysli“, ale dostávala jsem na každé konzultaci slova podpory a díky tomu jsem své úsilí nevzdávala a celkově mi to velice pomáhalo.

Díky mé specialistce jsem vyzkoušela a hlavně si oblíbila nové potraviny, které by mě samotnou nenapadlo ani vyzkoušet a které nyní pravidelně zařazuji do jídelníčku celé rodiny.

Během docházení se hubnutí i zastavilo. Zkusily jsme udělat další změny, které mi nejenže pomáhají dále hubnout, ale jsou pro mě přirozené a tím pádem udržitelné i do budoucna. Ačkoli jsou někdy noci s dcerou náročné, pociťuji nyní více energie a vše daleko lépe zvládám.

Ještě je přede mnou dlouhá cesta, protože mým cílem je zhubnout alespoň dalších 7 kilogramů, ale věřím, že s tímto zažitým režimem to půjde lehce dál. Za 12 měsíců se mi podařilo snížit tuky o 10 kg (40 kostek másla :-) ), snížil se i viscerální tuk a navýšily se svaly. Zmenšily se mi obvody přes pas i boky o 9 cm.

Jsem velice ráda, že jsem se k tomuto kroku odhodlala a přišla do Světa zdraví.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist