Helena Pažoutová

Jmenuji se Helena Pažoutová, je mi 41 let a měřím 157 cm. Ještě před 2 lety jsem měla váhu 62 kg a tu jsem si bez problému udržovala. V únoru 2012 jsem si zlomila levou ruku, zůstala jsem čtyři měsíce na neschopence a přibrala jsem 5 kg, ale zatím jsem to neřešila. O rok později jsem si zlomila pravou ruku, opět jsem zůstala na neschopence a přibrala jsem dalších 5 kg. To už jsem začala váhu řešit, protože mě začaly bolet nohy a byla jsem celkově unavená.

Nejprve jsem zkoušela zhubnout sama, jedla jsem jenom 3x denně, k večeři jsem se snažila jíst hodně zeleniny, ale vždy jsem zhubla maximálně 2 kila a zase jsem je po nějaké době nabrala zpět.

Jednou jsem si v časopise přečetla příběh paní, která také měla problém s nadváhou a přihlásila se do Světa zdraví v Jičíně. To mě inspirovalo a hned ten den jsem přes počítač odeslala přihlášku k úvodní konzultaci. Hned druhý den se mi ozvala paní ze Světa zdraví a objednala mě celkem brzy k nim do pobočky. Tam se mě ujala velice příjemná poradkyně paní Kožíšková, vysvětlila mi chyby, které dělám v jídelníčku, sestavila mi jídelníček na míru a po třech měsících mám 10 kg dole a bez hladovění.

Dokonce mám daleko více energie než jsem měla před třemi roky, protože jsem se naučila jíst zdravěji a dodržovat pitný režim. Své docházky do Světa zdraví nelituji a rozhodně bych ji doporučovala všem, kteří mají se svojí váhou problém.

V Jičíně 4.11.2014 

Helena Pažoutová

Helena Pažoutová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín Helena Pažoutová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist