Iva Vařeková

Je mi 48 let a mám 4 děti. Bohužel mi nedávno nečekaně zemřel tatínek a váha šla postupně nahoru. Z mých 63 kg a 168 cm výšky se mi váha vyšplhala o 8 kg více. Můj jídelníček byl zoufalý a nudný, žádná pestrá strava. Jídlo jsem jedla ve spěchu a nervy jsem si po nocích léčila sladkým. Pochopitelně to vše se ozvalo i na zdraví a začala jsem mít problémy i se střevy.

O Světě zdraví jsem se dozvěděla z internetu, kde mi naběhla nabídka na konzultaci. Zaujalo mě to, i když nejsem typ,  který by hltal novinky na hubnutí a navštěvoval semináře. Ze zvědavosti jsem zavolala a schůzku jsem si s příjemnou asistentkou domluvila.

Začala jsem chodit na pravidelné konzultace k Ing.  Šárce Hajské, která mi pomocí jídelníčku a správného poradenství  ukázala tu správnou cestu. Hubnutí mě doslova začalo bavit. Udělala jsem si čas na nákup vhodných potravin a hlavně jsem se snažila si jídlo v klidu a v pohodě vychutnat. Pohlídala jsem si pitný režim, který jsem před tím měla velice špatný.  Za 3 měsíce jsem se zbavila 7 kg , ale stále se snažím si stravu pohlídat.

Děkuji tímto Ing. Šárce Hajské za veškerou pomoc, ale i pochvalu, která je dost důležitá k tomu, aby  vás hubnutí začalo bavit.

Iva Vařeková, Turnov

Iva Vařeková PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín 

Iva Vařeková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist