Ivana Janovcová

Jako každý člověk, který chtěl někdy udělat něco pro sebe, tak i já, bojující celý svůj život s nadváhou, jsem se rozhodla něco s tím dělat. A to jak z důvodu ryze ženského, chtěla jsem mít co na sebe a nekupovat stále větší velikosti, ale chtěla jsem zhubnout i pro zdraví, jelikož jsem měla potíže se žaludkem, pálením žáhy a zadýcháváním se do schodů. Nakonec jsem si dala předsevzetí, že do svatby mého syna shodím nějaké to kilo, abych vypadala dobře na fotkách a i se dobře cítila.

Při váze, která se už blížila 100 kg, jsem si řekla D O S T !!! Pomalu jsem se připravovala na to, že musím zhubnout. To jsem dělala vždy, když jsem se chystala na dietu. Hlavně v období vánočních svátků. Je to moje specialita a zkouška pevné vůle, bez které se neobejdete. A ejhle. Náhodou jsem na internetu objevila upoutávku do Světa zdraví, která přišla jako zázrak z nebe a upoutala mě natolik, že jsem vyplnila dotazník, vybrala město, kde se nachází Svět zdraví – v mém případě Jičín - a po nějaké době jsem byla oslovena Soňou Štroblovou a uvedena k paní Andree Kožíškové.

Slovo dalo slovo a byla jsem v programu na půl roku. Tak takhle jednoduše to jde. Jen se správně rozhodnout. Pod vedením paní Kožíškové jsem se naučila ovládat své chutě tak, že se dnes cítím velice dobře. Začátky byly hodně těžké. Změnila jsem celý svůj jídelníček, mám i doplňkovou stravu ve formě pilulek přírodního typu, jím vícekrát denně a pravidelně, což je důležité. Přemýšlím při nákupech, co mohu a co nemohu a hlavně nákup potravin je nyní má zábava. A co je nejdůležitější? Můj žaludek se uklidnil.

No a na závěr? Zhubla jsem 9 kg a stále hubnu. Sice jsem už skončila půlroční program s pravidelnými konzultacemi, budu ale stále pod dohledem ještě jeden rok. Závěrem stručně: DĚKUJI Světu zdraví a DĚKUJI paní Kožíškové a paní Štroblové z Jičína.

Ivana Janovcová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín Ivana Janovcová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist