Úvodní stránka » Jak to funguje?

Jak to u nás ve Světě zdraví funguje?

Nutriční typologie je unikátní metoda, vyvinutá RNDr. Petrem Fořtem, Csc. na základě dvacetiletého studia, ověřovaného praxí. Díky ní je možné určit individuální typ metabolismu a vytvořit ideální nastavení pro výživu každého člověka. RNDr. Petr Fořt, CSc. - autor Komplexní nutriční typologie

Výživový plán, který Vám podle ní určíme, Vám umožní najít způsob stravování, který je pro Vás nejvhodnější. To pak povede k lepší kondici a optimální tělesné hmotnosti. Vše začíná na osobní vstupní konzultaci, na kterou se můžete kdykoli objednat.

Co Vás u nás čeká?

Tělesný analyzátor TANITA ve Světě zdraví PULS Jičín1) Na tělesném analyzátoru TANITA nejdříve zjistíme Váš aktuální stav (váha, množtví vody a tuku v těle, metabolický věk apod.).

2) Pokud se po vstupní konzultaci rozhodnete pokračovat v dlouhodobém plánu, obdržíte svůj zcela individuální jídelníček a volitelně můžete využít také podrobné vyšetření krve (cholesterol, cukr atd.) nebo genetické vyšetření.

3) Zpracujeme Vaše odpovědi ze vstupního dotazníku a přístrojem diagnostikované hodnoty do dokumentu, který zpracovává speciálně vyvinutý software. Ten pak slouží jako podklad pro přidělení vhodného jídelníčku a sestavení individuálního stravovacího plánu.

Určení stravovacího plánu

Na základě zjištěných hodnot, které budete konzultovat s naším výživovým specialistou, obdržíte konkrétní rady a doporučení.

Plán založený na základě Komplexní nutriční typologie obsahuje vzorový jídelníček a výpis doporučených a nedoporučených potravin. To Vám nejen dodá energii, ale především pomůže spalovat tuky. Jídelníček respektuje Vaši typologii, takže nebude problém ho dodržovat.

Osobní jídelníček podle Komplexní nutriční typologie ve Světě zdraví PULS Jičín

Konzultace a kontroly

Základním krokem je vstupní konzultace, na které se dozvíte základní informace, proběhne základní diagnostika, identifikujete problémy, které by bylo třeba řešit  a obdržíte rady a individuální tipy.

Pravidelné konzultace a kontroly mohou být pro mnoho klientů důležitou součástí programu úpravy váhy, protože jim dodají nutnou dávku motivace, sebekontroly a podpory. Praktické rady našich nutričních specialistů Vás budou provázet po celou dobu Vašeho programu, proto se ničeho nemusíte obávat. Konzultace s výživovou poradkyní Světa zdraví PULS Jičín

Co tím získáte?

Odměnou Vám bude zdravá váha odpovídající Vašemu věku i způsobu života. Zjistíte, které potraviny jsou pro Vás vhodné a podporují Vaše hubnutí a které jsou pro Vás naopak nevhodné.

Budete mít více energie a životního elánu. Organismu totiž budete dávat přesně to, co mu vyhovuje a co potřebuje. Díky tomu se budete cítit výrazně lépe.

Celkově lepší zdraví - zbavíte se například bolestí zad a jiných nepříjemností, a to hlavně díky dobré kondici celého organismu.

Jaké používáte doplňky stravy? Musím je užívat?

Chcete-li našel služby vyzkoušet, objednejte se zde na nezávaznou vstupní konzultaci

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Fotogalerie

JI_Stroblova_Sona_mala_20141026.jpg

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 6.481 kg a celkem na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist