Jana Doušová 

Nikdy jsem svoji váhu nemusela řešit ani se hlídat či ve stravě omezovat. Váha začala pomalu, ale jistě stoupat poté, co jsem oslavila 40. narozeniny.  Začala jsem zkoušet držet diety, ale výsledkem byl jojo-efekt. Později již nešlo jen o estetický "problém", ale vyšší váha ovlivňovala i můj zdravotní stav, zvedal se cukr v krvi, cholesterol, více jsem se zadýchávala a zhoršovala se pleť.

Jelikož dcera věděla, že se s váhou delší dobu trápím, zakoupila mi ve Světě zdraví voucher. Jako cíl jsem měla zhubnout 8 kg, zvolily jsme tedy s mojí specialistkou Petrou Henychovou 6 měsíční program. Od začátku jsem neměla s nastaveným stravováním žádné velké problémy. Velice mi pomáhalo, že jsem nad sebou měla dohled. Upravila jsem stravování, přidala pohyb a váha se začala hýbat - tentokrát však směrem dolů. Co kontrola, to další kila dole, a to mi dodávalo další chuť a motivaci.

Během programu jsem vyrazila i na dovolenou, kde byl naprosto odlišný režim. Sice jsem se snažila zásady dodržovat, přesto jsem si pár kilo navíc přivezla s sebou domů. Jelikož jsem již věděla, co dělat, během 14 dní jsem měla opět vše dole.

Po 6 měsících je můj cíl téměř splněn, mám dole 7,8 kg, 13 cm mi ubylo kolem pasu, 5 cm pak přes boky. Navíc se i dle krevních testů zlepšila glykémie a zmizely problémy s pletí. Cítím se výborně, mám více energie. Všem vřele doporučuji!

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist