Jana Janoutová

Celý můj život byl boj s váhou. Od malička jsem byla baculka. Moje váha neklesla pod 60 kg při výšce 156 cm. Skvělá maminka mi říkávala: “holčičko, máš těžké kosti” a já jí to věřila.

Vdala jsem se, po narození druhého dítěte bylo na váze o 15 kg více. Bylo mi 25 let a vážila jsem 75 kg. Zkoušela jsem různé diety, ale bez výsledku. Boj s nabranými kilogramy jsem vzdala a nechala váhu osudu. Spolu se čtyřicítkou přišly deprese. Za 6 týdnů bylo dole 13 kg. Trvalo rok než se mi podařilo depresi porazit. Váhu jsem přestala řešit uplně, hlavní byla rodina a děti.

Impuls k návštěvě Světa zdraví přišel z rádia. Na Evropě 2 Patrik Hezucký hubnul v přímém přenosu. Řekla jsem si, když to dokáže Patrik, proč ne já! Při brouzdání po internetu na mě vyskočil nápis “Hubněte v Jičíně”. To odstartovalo změnu mého životního stylu.

Začala jsem v únoru 2017 na váze 88 kg. Dnes je 9.února 2018 a já vážím 75 kg.

Všem, kteří váhají, doporučují začít. Při podrobném rozboru mého těla mě nezarazila moje váha, ale hlavně to, jak moc vysoká byla hodnota tělesného tuku, metabolický věk mého těla byl 85 let! Dohled a motivace je nezbytná. Stačí změnit jídelníček a zařadit trochu pohybu. Důležitá je změna myšlení, nejde o další z mnoha diet, jedná se o nový životní styl.

Dnes se těším, co dobrého si uvařím, hledám nové inspirace a raduji se z přípavy jídel. Kolegyně v práci si již zvykly, přestaly mě častovat otázkami ohledně jídla, ačkoliv z počátku byly velmi překvapené, kolik toho za den spořádám a i přesto se jim ztrácím před očima.

Všechno je to v hlavě, nebojte se udělat první krok k novému já.

Děkuji kolektivu Světa zdraví Jičín.

Pohledem dcery Marcely:

Mamka byla vždycky kulička, která si ráda dala nějakou tu sladkou dobrůtku. Nebyl pro ni problém večer u televize spořádat 200 g arašídů na posezení. Pohyb měla opravdu minimální, zadýchávala se do sebemenšího kopce. Vždy, když jsem přijela na víkend, vezla jsem si sebou proviant, protože nic zdravého u ní v kuchyni nebylo k nalezení. Snažím se totiž o sebe a své tělo starat jak zdravým stravováním, tak pohybem.

Když mi mamka prozradila, že byla na konzultaci ve Světě zdraví, trochu mě tím nazlobila, kdo jiný by jí měl poradit a pomoci s jídlem než já! Musím ale říci, že pravidelné konzultace, měření hodnot a návštěvy ve Světě zdraví ji moc prospěly. Zapisovala si poctivě, co snědla, mizela mi před očima a když se mi na podzim ženil bratr a ona se “hodila do gala”, všichni žasli údivem.

Jsem na mamku neuvěřitelně pyšná že se jí opravdu podařilo změnit životní styl. Zdravé jídlo jí chutná, vyráží na procházky s pejsky a když občas zhřeší, ví, že se svět nezboří. Lednička plná super zdravého a kvalitního jídla, to je balzámem na duši.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist