Jana Nýdrlová

Od doby, kdy jsem onemocněla od kousnutí klíštětem,  neustále zápasím s nadváhou. Vliv léku a omezení pohybu způsobilo, že z 60 kg jsem během let dosáhla 85kg. S tím nastaly i další komplikace. Vyzkoušela jsem různé metody hubnutí i tu, kdy jsem užívala léky přímo k tomu určené. Super jsem zhubla, ale následky byly ještě horší a k tomu zcela rozhozený metabolismus. Tudy tedy cesta rozhodně nevedla. Někdy v červenci tohoto roku mě oslovila kolegyně s nabídkou, kterou viděla v časopise.

,,Svět zdraví" nabízel něco, co by měl znát každý člověk. Které potraviny mi svědčí a které mi ubližují. Myslím, že to je základ zdravého hubnutí.

Nejprve mě trochu vyděsilo, že nemohu třeba brambory, meloun nebo kávu. Ale když se dostaví první výsledky a zjistíte, že to FAKT funguje a že vůbec nijak nestrádáte, vyděšení se rázem změní v dost dobrý pocit.

Vždyť během 4měsíců mám dole 10 kg. A je to tím, že jím to co mám jíst. Nechybí mi ani brambory, ani sušenky, máslo... V přírodě je to totiž tak dokonale vymyšleno, že se dá určité jídlo nahradit jiným, aniž by člověk nějak strádal. Jen k tomu nutně potřebujete odborníka, který Vám to vysvětlí a navrhne možnosti, které pouze pro Vás budou ideální.

A takové odborníky ,,Svět zdraví" má.

Osobně navštěvuji pobočku v Jičíně a jsem spokojená s přístupem i s odbornou péčí o moje kila.

Máte pochroumané zdravíčko, nemůžete příliš sportovat a kila navíc Vám nesluší? Vyzkoušejte radu odborníka.

 Nýdrlová Jana

Jana Nýdrlová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PULS Jičín

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist