Jana Podlipná

Jmenuji se Jana a je mi 39 let. Jsem 22 let vdaná a mám dvě děti. Po dětech jsem hodně přibrala a držela různé diety, ale po každém zhubnutí jsem přibrala téměř dvojnásob. Jednoho dne jsem měla telefonát ze Světa zdraví v Jičíně, že mě někdo doporučil a dodnes nevím kdo to byl - takže vlastně ani nevím, komu bych měla poděkovat.

Chodila jsem k několika specialistkám, naposled k paní Kožíškové, která mi radila, jak se pravidelně a zdravě stravovat. Ve Světě zdraví jsem zjistila, že je možné zhubnout přebytečné kilogramy zcela bezbolestně a  bez pocitu hladu, jenom změnou ve stravovacích návycích. Za rok a půl jsem zhubla 62 kilogramů a cítím se o mnoho lépe než dříve. Na stravování jsem si zvykla a budu v tom pokračovat. Chtěla bych všem nerozhodnutým vzkázat, aby se nebáli a zkusili to, tak jako já.

Jana Podlipná PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín Jana Podlipná PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist