Jana Procházková

Do Světa zdraví jsem se dostala čirou náhodou. Už delší dobou jsem řešila, že bych chtěla zhubnout, ale nevěděla jsem, jak na to. Jediné, co jsem věděla, je to, že nechci držet dietu. Když jsem totiž držela dietu, zhubla jsem partie, u kterých to nebylo zrovna žádoucí a pas, který mi nejvíce vadil, zůstal víceméně stejný. Vadilo mi, že mi začala přibývat kila, aniž bych něco změnila. Jedinou změnou byl věk, přehoupla se mi čtyřicítka.

Manžel mi věnoval voucher do Světa zdraví, jelikož věděl, že nejsem se svoji postavou spokojená. Voucher jsem hned využila a přijela na konzultaci. Chtěla jsem zhubnout 5 - 6 kg, nemohla jsem obléknout oblíbené oblečení, nelíbila se sama sobě.

S manželem jsme si původně mysleli, že dostanu návod, jak na to již při první schůzce. Jelikož jsem ale měla cíl zhubnout 5 - 6 kg, což nelze rychle, domluvily jsme se na 3 měsíčním programu. Navíc jsem se zhrozila ze svého metabolického věku, který ukazoval 50 let a ani množství vnitřního tuku na čísle 5 mě nenechával klidnou. Dostala jsem svůj výživový plán a pustila se do toho. Díky tomu jsem začala nad jídelníčkem více přemýšlet, zařadila i jiné potraviny a přimělo mě to jíst více zeleniny, kterou jsem do té doby opomíjela. Více jsem se i zaměřila na svačiny, které jsem pravidelně dodržovala. Neměla jsem pocit hladu, což mě překvapilo a hlavně jsem měla dobrý pocit, že jím zdravé věci.

Největší problém byl s tím, co nakupovat a co vařit. Co budu jíst každý den. Návod, který jsem dostala mi ale usnadnil práci. Výživový plán jsem měla stále po ruce, abych mohla kdykoliv nahlédnout. Vždy jsem sportovala, v tom jsem pokračovala, jak jsem byla zvyklá.

Nyní po 3 měsících, kdy mám téměř 6 kg dole, se cítím moc dobře, snížila jsem především zásoby nejen tělesného tuku, ale i toho vnitřního. Zredukovala přes pas 16 cm, přes boky pak 6 cm, aniž bych zhubla přes hrudník. Cíl byl splněn. I když nekončím, potřebuji zpevnit ještě více postavu, ale vzhledem ke své výšce a věku a ke svým 3 dětem jsem spokojená, mám více energie, cítím se podstatně lépe.

Velké poděkování patří týmu Světa zdraví, konkrétně pak Petře Henychové.

Vřele doporučuji každému, kdo si neporadí zhubnout sám, zdravě bez Jojo-efektu.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist