Jaroslav Zlatník

Dobrý den, rád bych se s vámi podělil o svůj příběh. Asi jako většina mužů jsem nikdy svou váhu neřešil. Postupem času jsem stále častěji slýchal narážky ve stylu podívej se na sebe, jak vypadáš, měl by ses nad sebou zamyslet, měl bys drobek zhubnout a tak podobně.

Dozvěděl jsem se o pobočce Světa zdraví a ze zajímavosti jsem ji koncem listopadu roku 2013 navštívil a nechal se zvážit. Po vytištění výsledků základní analýzy jsem se celkem vyděsil. Veškeré výsledky byly v červeném poli váha a tělesný tuk extrém, beztuková hmota a tělesná voda pod limitem, celkový stav se rovnal velké obezitě. V tu chvíli jsem si řekl a dost, musím s tím opravdu začít něco dělat. Zaregistroval jsem se do programu Světa zdraví a začal jsem chodit na pravidelné konzultace, které mi v mém boji s obezitou velice pomáhaly.

Předtím byla moje životospráva katastrofální, přes den jsem skoro nejedl, vypil třeba 8 káv a večer snědl, na co jsem přišel. Abych docílil nějakého výsledku, tak jsem nemusel držet žádnou dietu, ale stačilo se řídit radami specialistek, což se mi ne vždy dařilo, ale i přesto jsem se postupně zbavoval nadbytečných tuků. Přiznávám, že to nebylo lehké. Mým problémem bylo naučit se aspoň drobek pravidelně jíst, omezil jsem pití kávy, začal pít vodu a přidal jsem sportovní aktivitu.

Tímto bych chtěl poděkovat paní Mgr. Kamile Machurové, DiS.  a paní Ing. Šárce Hajské, které mi pomohly shodit zhruba 8 kg tuků. 

Jaroslav Zlatník PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů SSvěta zdraví Jičín Jaroslav Zlatník PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist