Jaroslava Bartoníčková 

Co se diet týče, dá se říct, že jsem věčný začátečník, počáteční nadšenec, který skončí dříve než začne. Někde jsem si přečetla o úžasné dietě, chtěla se do ní pustit, ale většinou u toho také zůstalo, max. jsem ji držela pár dní. Nejdéle jsem vydržela u "krabičkové diety", kterou jsem držela 3 měsíce a zhubla 10 kg. Poté jsem polevila a postupně přibírala, až jsem se dostala na váhu 100 kg. To bylo pro mě již maximum, rozhodla jsem se s tím tedy něco dělat.

Začala jsem pátrat na internetu, kde jsem narazila na Svět zdraví, hned jsem se přihlásila. Se svoji specialistkou Petrou Henychovou jsme se domluvily na 6 měsíčním programu, dostala jsem výživový plán a nastavily jsme stravování přesně pro můj metabolický typ. Změnou bylo to, že jsem zařadila do jídelníčku základní, kvalitní potraviny, vyřadila polotovary. 

Největší "problém" pro mě ze začátku byl ten, že jsem si musela vařit, pokud jsem chtěla jíst zdravé, vyvážené jídlo. Přidala jsem pravidelnou pohybovou aktivitu - chození s hůlkami. Na všechny tyto změny mé tělo krásně zareagovalo hned od začátku a já začala hubnout. Ke konci programu přišla i krize. Přestávalo mě bavit si vařit, měla jsem pocit, že jsem  již dostatečně zhubla a cítila, že celkově "polevuji". V té době mi pomohla podpora mé specialistky, která mě na každé kontrole zopakovala všechny mé dosavadní úspěchy a motivovala pro další. Celkově jsem za 6 měsíců zredukovala 18,9 kg, v hubnutí budu ale pokračovat i nadále. 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist