Jaroslava Lipská 

Je mi 66 let a nedávno mi moje 39- letá kolegyně řekla : „Nikdy bych nevěřila, že se v tomhle věku dá ještě zhubnout.“ Je momentálně na mateřské dovolené s desítkou kg nadváhy. Ujistila jsem ji, že s pomocí Světa zdraví se jich určitě zbaví. (Toto není placená reklama, ale fakt.) Když mně při první návštěvě paní Ing. Šárka Hajská s jistotou řekla: „zhubneteʺ, byla jsem velký nevěřící Tomáš. Nikdy předtím se mi snížit váhu prostě nepodařilo. Omezovala jsem různě jídlo, ale všechno špatně, výsledek nula. Dále jsem se blížila k magickým 90 kg při výšce 170 cm. Ve Světě zdraví mě změřili, zvážili a „ potěšili“. Můj metabolický věk byl 88 let. Brr…

Ale…. Během půl roku konzultací u usměvavé paní Ing. Šárky Hajské jsem docela omládla. Dnes již mám jen 77 let a váhu 76,7 Kg. Protože dodržuji rady, věřím, že za chvilku mi bude, i metabolicky, mých 66 let. Paní Šárka Hajská mi vytvořila stravovací program s podpůrnými produkty Světa zdraví. Nemám dietu, ale jím v pravý čas správná jídla. Ani pochoutky jsem nemusela omezit. Všechno jsem vyprávěla mé dlouholeté kamarádce ze školy, když jsme spolu užívaly holčičího volného dne v Praze. Druhý den mi volala: ˶ Už jsem tam taky “. Po půl roce má 10,5 kg dole a obnovuje si šatník.

Tak se, prosím, nebojte, funguje to! A když si budete kupovat kalhoty 42 místo 48, to je pak radosti! Velké poděkování milým usměvavým vzdělaným dámám ze Světa zdraví.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist