Jiří Grof

Jmenuji se Jiří Grof a je mi 67 let.

30 let jsem byl zaměstnán jako hasič z povolání. Každý rok jsme měli zdravotní prohlídky a ani výstupní prohlídka v Hradci Králové mně žádný zdravontí problím nenašla. Měl jsem 30 odběrů krve jako dávek a ani přitom mně nic neshledali. U obvodního lékaře mně nabídl MUDr. Válek, že mně provede krevní testy. Při nich bylo zjištěno, že tuk v krvi je neuvěřitelný. Tato zpráva mě donutila jednat (otec zemřel na celkovou sklerózu cév). Hledal jsem informace na internetu a našel jsem v Jičíně "Svět zdraví", kde ordinuje specialistka Kateřina Kubátová,DiS. Kateřina Kubátová - Výživová poradkyně Světa zdraví PULS Jičín

Vážil jsem 10.8.2013 92kg při výšce 165cm. Od 29.7.2013 vážím 80kg. Průběh přeměny stravování byl radikální, musel jsem vyvinout silnou vůli, ale při vědomí nebezpěčí, které hrozilo – cukrovka, vyšší krevní tlak, infarkt a za vydatné pomoci paní dietoložky jsem vytrval. Tuk se snížil, cítím se pohyblivější, svěží a narůstá mi svalová hmota.V tomto zdravotním stylu chci pokračovat, protože vím, že je pro budoucí život prospěšný.

Děkuji tomuto studiu, zejména paní dietoložce, že je se mně po celý rok věnovala.

Jiří Grof

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist