Jiří Keller

Dobrý den všem čtenářům časopisu "Svět zdraví". Jmenuji se Jiří Keller. V mládí jsem hodně sportoval, ale s přibývajícím věkem cvičení ubývalo a kila přibývala. Ale v mysli jsem byl pořád sportovec s velkým „S“. V roce 2014 přišla výzva, a to v podobě extrémního závodu s názvem „Bahňák“ (překážkový běh cca 2 km, kde se překonávají překážky ve vodě i na suchu). Jiří Keller PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Na to, že se moc nehýbu, soutěž dopadla dobře. Umístil jsem se na 118. místě z 323 závodníků a mé sebevědomí narostlo. Dokázal jsem si, že fyzičku mám a není potřeba nic měnit.

Rok utekl jako voda a já se přihlásil na soutěž TFA (nejtvrdší hasič přežívá), která se konala 1.5.2015 v Jičíně. Všechny disciplíny jsem splnil, ale výsledek byla jedna velká katastrofa. Nemyslím tím umístění (které bylo katastrofální), ale to, jak jsem vypadal. Nemohl jsem popadnout dech, nemohl jsem chodit, bylo mi na zvracení …. Zde jsem si sáhl opravdu na samotné dno a řekl si, že to takto opravdu nejde dál. Je opravdu hloupost přihlásit se na takto fyzicky náročnou soutěž, aniž by se člověk na ni připravil.

Měl jsem cca o 7 kg více, než jsem míval, a i břicho patřičně narostlo. Uvědomil jsem si, že mám pouze dvě možnosti. První možností je zanechat vše tak, jak je, a za druhé udělat radikální změnu. Rozhodl jsem se pro druhou variantu. Po dobu 3 měsíců jsem se snažil zhubnout, ale výsledek byl nulový.

Na internetu jsem hledal různé cviky a rady. Zde jsem náhodou narazil na stránky Světa zdraví. Řekl jsem si, že nemám co ztratit a navštívil jsem Svět zdraví osobně. Zde se mě ujala paní Šárka Hajská, která provedla vstupní diagnostiku. Verdikt byl nemilosrdný (ale to jsem očekával), poměrně dost tělesného a viscerálního tuku. Váha - mírná obezita, málo vody …

Stanovil jsem si cíle, čeho bych chtěl dosáhnout  - váha  cca o 5 kilo méně, snížení tělesného a viscerálního tuku, zvýšení vody a svalové hmoty, a to do tří měsíců. Začátek programu 30.8.2015, ukončení 30.11.2015. S tím, že i v roce 2016 bych docházel na kontroly.

Jiří Keller PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví JičínPaní Hajská mi vypracovala jídelníček "doporučených" potravin, poradila, co jíst před a po cvičení. A světe div se, ono to funguje. Ale to milý čtenáři neznamená, že když dostanete "kouzelný" jídelníček a rady, že je tomu konec. To záleží jenom a jenom na vás, zda budete rady a jídelníček respektovat.

Možná to zní strašně, ale strašné to není. Není to žádná dieta, abyste si jídlo rozdělovali a říkali si, teď tohle můžu, teď musím tohle vynechat ... Já osobně jsem byl v šoku, že můj jídelníček byl "chudý", jídlo byť zdravé, 3x denně nestačilo. V současné době se oproti předchozímu způsobu života stravování doslova přejídám a přes to váha klesá - výsledek -5 kg. Samozřejmě k tomu patří i pohyb, takže zvedněte se od PC, televizí apod. a hýbejte se.

Děkuji Světu zdraví, paní Šárce Hajské a paní Soně Štroblové. Poděkování samozřejmě patří i mé rodině, která mě podporuje.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist