Jitka Burianová

Nikdy jsem se nepotýkala s obezitou, ke své výšce jsem vážila přiměřeně a byla jsem spokojená. Do té doby, kdy se mi ve 41 letech narodilo třetí miminko a po porodu kila dolů prostě nešla. Ba naopak, za rok jsem přibrala tolik, že jsem vážila jako když jsem nastupovala do porodnice, tedy skoro 81 kg. Začala jsem mít zdravotní problémy s klouby, zadýchávala jsem se a zhoršily se mi i křečové žíly, se kterými se léčím.Snaha zhubnout se nedařila.

Proto jsem se rozhodla pro odbornou pomoc a dnes vím, že jsem nic lepšího udělat nemohla. Pod dohledem nutriční poradkyně ing. Šárky Hajské to šlo samo.

Naučila jsem se správně se stravovat, objevila jsem spoustu zdravých a chutných jídel, která dříve v mém jídelníčku nebyla a během 6 měsíců bylo mých 10 kg dole.

A to musím podotknout, že bez zvýšené fyzické námahy. Na cvičení zatím totiž vzhledem k mateřským povinnostem nemám čas a navíc se moje zájmy ubírají trochu jiným směrem.

Můj zdravotní stav se o hodně zlepšil, klouby přestaly bolet a cítím se skvěle.

Tímto bych chtěla paní ing. Hajské poděkovat za profesionální přístup, příjemné vystupování, za spoustu užitečných rad a hlavně za ty kila, která jsou pryč a to bez hladovění.

Hubnutí se Světem zdraví všem doporučuji, je to investice, která se vyplatí, protože je to investice do vlastního zdraví.

Jitka, 43, Lomnice nad Popelkou

Jitka Burianová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PULS Jičín Jitka Burianová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PULS Jičín

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist