Jitka Opelková

Ahoj, jmenuji se Jitka Opelková a je mi 42 let. Po několika marných pokusech zhubnout jsem to konečně dokázala, shodila jsem 24 kg a dnes nosím velikost č. 34 místo velikosti č. 52.

Při nadváze jsem měla velké problémy s páteří. Lékaři mi doporučovali zhubnout. Z tohoto důvodu jsem navštívila institut „Svět zdraví“ v Jičíně. Zde se mě ujala Andrea Kožíšková. Po roce snažení jsem ztratila 18 cm v pase a 15 cm přes boky. Ke „Světu zdraví“ mě přivedla kamarádka, která s nadváhou také bojovala a měla rovněž velký úspěch. Byla mou velikou oporou.

Pokud ještě nejste rozhodnutí, zda se svěřit do péče „Světa zdraví“, tak za mě rozhodně ano. Stojí to za to. Držím vám všem palce. 

Jitka Opelková PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín Jitka Opelková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist