Josef Horáček

Za posledních 40 let se mi, mimo jiné, podařilo zdvojnásobit svoji váhu a zvýšit  krevní tlak na neúnosnou výši. Stání i chůze mi dělali nepředstavitelné problémy. Věděl jsem, že dieta nepomůže. Tu jsem zkoušel několikrát a vždy to skončilo nějakým tím kilem navíc. Úplně náhodou jsem navštívil Svět zdraví. Sestavili mi nový jídelníček. Žádné vepřové, žádné hovězí a kuřecí, ale zeleninu, ovoce, sóju, krůtí maso, ryby apod. Důležité bylo si to srovnat v hlavě, říci si, co vlastně chci. Zdali žít postaru, nebo zvolit si nový styl života a tomu také něco obětovat. Bez tohozo rozhodnutí ani ten nejlepší poradce nic nezmůže.

Pak se začaly dít věci. Hmotnost začala pomalu klesat. Rozměry se začaly zmenšovat. Co je nejdůležitější, začal jsem se cítit každým dnem mnohem lépe a lépe.  Za deset měsíců jsem zhubl téměř 25 kg. Už mi nedělá problém ani chůze, ani delší stání. Dokonce mohu i běhat. Prostě se cítím skvěle.

Naučil jsem se ze všech těch zdravých potravin uvařit velice chutná jídla. Žádné hladovění, hlídání kalorií a vážení potravin. Stačí mi pouze dodržovat rady výživové poradkyně paní A. Kožíškové. Právě ji vděčím za to, že jsem se vrátil zpět do plnohodnotného života.

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist