Josef Tomášek

Jmenuji se Pepa Tomášek. Můj příběh začal tím, že jsem potřeboval změnu. Změnu, která bude mít delší trvání. Nebyl jsem spokojen s tím, jak vypadám, kolik vážím a tak podobně. Často jsem hledal odpovědi na svoje otázky. Při jedné návštěvě svého lékaře jsem narazil na letáček a vše bylo naprosto jasné.

Objednal jsem se na konzultaci do Světa zdraví k nutriční specialistce Andree Kožíškové. Poté šlo vše jako po másle. Změnil jsem způsob stravování a kila šla dolů. Zde se nastartoval nový životní styl, který mi zcela vyhovuje. Pokud se rozmýšlíte, zda to zkusit, určitě to za to stojí.

Josef Tomášek PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín Josef TomášeK PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

 Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist