Kateřina Dlouhá

Je mi 21 let a vážila jsem 97 kilo. Oblečení se mi zmenšovalo, strie se mi zvětšovaly. V létě jsem se styděla vyjít mezi lidi bez mikiny, pouze v triku či tílku. Neustále jsem měla špatnou náladu a trpěl nejen přítel.

Navštívit Svět zdraví bylo pro mě poslední řešení. Nikdy předtím jsem podobným službám nevěřila. Vždy jsem v nich viděla zloděje peněz, ale opak byl pravdou. Díky dodržování jídelníčku “na míru“, pohybu a sem tam nějakého hřešení, jsem shodila po pěti měsících 16 kg, zdravotně se cítím mnohem lépe a zřídka mám špatnou náladu. Mám daleko víc energie a už nechodím spát po večerníčku.

Všem, kteří nemají pevnou vůli, nebo čas na pravidelnou stravu, doporučuji navštívit Svět zdraví. Stojí za to zaplatit za zdraví a dobrý pocit.

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist