Kateřina Rulcová

Před pár lety jsem na lyžařském kurzu se školou utrpěla úraz, ze kterého si nesu následky. V tu dobu jsem měla váhu pod kontrolou a pravidelně jsem se věnovala aerobiku.  Tři roky na to, mě moje ortopedka poslala na operaci kolene, které se stále nelepšilo. V ten samý rok jsem prodělala během letních prázdnin mononukleózu a jejím následkem jsem začala nabírat na váze. K tomu všemu mi nasadili silné imunomodulátory, po kterých se má váha začala zvyšovat neuvěřitelným tempem, až jsem během roku nabrala 17 kg.

Rozhodla jsem se navštívit nutriční poradnu v Jilemnici. Po roce tvrdé snahy se mi váha stejně nehnula dolů, naopak začala stoupat. Neustálé počítání kalorií a drastická dieta, čítající 5000 kJ, se nedala vydržet dlouho, proto jsem se rozhodla to ukončit. Následně moje máma objevila v časopise „Dieta" informace o Světu zdraví.

Nadchlo mě to a tak jsem se objednala na vstupní konzultaci. Poradkyně mi vše vysvětlila, přeměřila mě a ukázala mi smlouvu. Z počátku jsem se částky zalekla, ale po týdenním přemýšlení jsem opět zavolala a objednala se na Komplexní nutriční typologii. O týden později jsem obdržela jídelníček na míru, kde byly potraviny, které mi pomáhají v hubnutí, a které naopak nejsou v souladu s krevní skupinou a tudíž se nerozloží v těle jak je potřeba.

Po pár týdnech jsem najednou cítila příval energie, kterou jsem ztratila a myslela, že ji už nikdy opět nezískám. Váha se začala pomalu, ale jistě, blížit k nižším číslům. Na konci půlročního programu jsem měla dole 6 kg, 23 cm v pase, 10 cm přes boky a přes stehna celých 7 cm. Konfekční velikost menší o tři čísla mě potěšila ze všeho nejvíce.

Tímto bych ráda poděkovala svým dvěma poradkyním, které se vystřídaly a v mém úsilí mě obě hodně podporovaly. Bez jejich pomoci bych dnes nebyla tak kde jsem.

V hubnutí chci ještě pokračovat, ráda bych se dostala ještě na velikost o dvě čísla menší. Díky radám a jídelníčku Světa zdraví věřím, že se mi můj sen podaří.

Světu zdraví bych ráda popřála mnoho spokojených klientů. A pro ty, kteří stále váhají, jestli chtějí zhubnout, mám jednu radu. Nebojte se toho, dodá vám to energii, zlepší se vám zdravotní stav, a to nemluvím o sebevědomí. Pokud Vás odrazuje cena, věřte, že se Vám to vrátí a nebudete  toho nikdy litovat.

Rulcová Kateřina

Kateřina Rulcová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PULS Jičín Kateřina Rulcová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví PULS Jičín

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist