Ladislava Berglová

Ze zdravotních důvodů jsem se začala zajímat o možnosti změny životního stylu. Na internetu jsem narazila na odkaz na stránky Svět zdraví. Rozhodla jsem se to zkusit.

Posléze jsem se dostala pod patronát specialistky Andrey Kožíškové, která mi vše náležitě vysvětlila a po dobu půl roku mně vždy ochotně a mile radila, povzbuzovala a motivovala. Díky ní jsem se naučila pohlížet na stravování jinak. Zjistila jsem, že i cíl, který jsem si stanovila, což bylo zbavit se 10 kg, jde dosáhnout i bez drastických diet. Odezněly bolesti nohou, zmizela dýchavičnost a celkově se cítím lépe, méně unavená a plná energie.

Tímto chci poděkovat celému kolektivu Světa zdraví a obzvlášť Andree Kožíškové za čas, po který se mi velice příjemně věnovala. Děkuji.

Ladislava Berglová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Ladislava Berglová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist