Lenka Faistaverová

Na Svět zdraví jsem narazila na Facebooku a jelikož jsem již delší dobu byla naštvaná na to, jak vypadám, a navíc mě bolely klouby a záda, tak jsem dlouho neváhala a objednala se na konzultaci. Domluvily jsme na půlročním programu a pustily se do toho. Jelikož pracuji na směny, kdy chodím do práce na třetí hodinu ranní (vstávám v půl druhé ráno), od začátku jsme řešily stravu během těchto směn a poté i během dne. Dostala jsem rady a doporučení ohledně štítné žlázy a zvýšeného cholesterolu (dosud naštěstí neléčeného).

Nejsem zrovna sportovní typ, ale na doporučení specialistky jsem začala i pravidelně sportovat, jezdit na rotopedu. Ze začátku kratší dobu, ale jak jsem získávala kondici, čas se protahoval. Na posledním vyšetření jsem měla hodnoty cholesterolu v pořádku - celkový cholesterol 4,4. Navíc se cítím výborně, mám více energie, nebolí mě klouby a nejlepší na tom je, že se nemusím omezovat, co se týče množství jídla. Nikdy předtím jsem toho tolik nesnědla jako nyní. Za půl roku jsem zhubla 9,4 kg, a to především z tuků. Ještě ale nekončím :-) 

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist