Martin Kracík

Svoji skutečnou váhu jsem si nikdy nepřipouštěl, i když různé náznaky přicházely jak od přátel tak i od rodiny. Postupně jsem si uvědomoval jak moc jsem se začal zadýchávat a jak těžké najednou bylo se jen ohnout k botám. Začaly se objevovat různé zdravotní problémy, jako je například vysoký krevní tlak a pálení žáhy. Vážil jsem 101,4 kg, ale nevěděl jak správně držet dietu.

Do světa zdraví mě přihlásila moje manželka, která viděla reklamu na facebooku a ihned vyplnila dotazník. Hned druhý den volala příjemná paní a tak jsem se rozhodl vyzkoušet rady odbormíků a držet dietu, která je stanovena přímo pro mě. Naučil jsem se vyřadit z jídelníčku hlavně tuky. Nejtěžší pro mě bylo přestat jíst uzeniny a pít slazené nápoje. Zařadil jsem více zeleniny a pohybu. Dnes pečeme domácí celozrnný chléb a nahradili jsme bílou mouku například špaldovou. Už vím, které potraviny jsou pro mě vhodné a které nikoliv.

Za 6 měsíců jsem se dostal na váhu 89 kg, což je pro mě velký úspěch a doufám, že se mi podaří váhu ještě snížit. Jelikož nejsem příznivcem posiloven, tak bych doporučoval začít s redukcí váhy na jaře, kdy je více možností ke sportu a roste čerstvé ovoce a zelenina.

Děkuji SVĚTU ZDRAVÍ za to, že se cítím skvěle.

Martin 32 let

Martin Kracík PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín Martin Kracík PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist