Martina Čurdová

Už od mala jsem byla při těle, ale s věkem se moje váha zvyšovala. Když už moje váha přesáhla 80 kg, tak jsem začala držet různé diety, ale nikdy jsem u toho dlouho nevydržela. Až když jsem měla 83 kg, tak jsem na internetu narazila na reklamu ze Světa zdraví. Bez váhání jsem odeslala přihlášku a hned druhý den mi volala paní asinstentka Soňa Štroblová, se kterou jsme si domluvily termín úvodní konzultace.

Začátky pro mě byly opravdu dost těžké, ale díky Andree Kožíškové jsem vše zvládla a podařilo se mi během půl roku shodit ještě více, než jsme společně stanovily jako cíl. Úžasných 16 kg.

Dnes vůbec nelituji počáteční investice, protože se mi vrátila, jak nejlépe to šlo – v podobě zdraví a daleko většího sebevědomí. Cítím se skvěle, protože mě lidé z mého okolí chválí, jak mi to sluší.

Hrozně MOC DĚKUJI Světu zdraví a vám všem vřele doporučuji.

V Lomnici nad Popelkou 16.11.2015

Martina Čurdová 25 let

Martina Čurdová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín Martina Čurdová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Fotogalerie

JI_Stroblova_Sona_mala_20141026.jpg

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 6.481 kg a celkem na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist