Martina Sůvová 

Díky zvědavosti jsem si uvědomila, jak na tom doopravdy jsem

Do Světa zdraví mě přivedla zvědavost, když jsem na stránkách Facebooku viděla odkaz na metabolickou diagnostiku. Zajímalo mě, jak je na tom moje zdraví. Kila navíc jsem si nepřipouštěla, ale cítila jsem se v poslední době unavená. Přes prvotní nervozitu jsem si řekla, že se objednám na vyšetření na pobočce v Jičíně. Jedno vyšetření přece vydržím.

Nečekala jsem, co se dozvím

A pak to přišlo. Když mi specialistka Šárka Hajská ukázala moje výsledky, nestačila jsem se divit. Všechno bylo špatně. Vysoké BMI, vysoký metabolický věk a ta kila navíc! To byl impuls k tomu s tím něco začít dělat… Šárka Hajská mi vysvětlila i případná rizika, která s sebou tyto výsledky přinášely.

Dělám to přece pro sebe

Na změnu životního stylu jsem si vybrala opravdu tu nejméně vhodnou dobu. Období před Vánoci bylo opravdu náročné, plné příprav a stresu. Představa, že si nebudu moci dát ani sladké, mě děsila. Ale brzo jsem zjistila, že se sladkého vzdávat nemusím, pouze jen nahradím nezdravé suroviny. K tomu mi pomohly i skvělé recepty na webových stránkách Světa zdraví.

V první řadě jsem si to musela srovnat v hlavě, dělám to přece pro sebe. Po nějaké době se i chuť na sladké snížila a já se mohla těšit z ubývajících kilogramů. Sice nešly dolů tak rychle, jak jsem si představovala, ale vždy tu byla moje poradkyně, s kterou jsme našly řešení.

6 měsíců za mnou a pokračuji dál

Po 6 měsících změny životního stylu se cítím o mnoho lépe. Nejde jen o shozené kilogramy, ale i o zdraví. Podíll tuku a vody se vyrovnal, centimetry na bocích a v pase ubyly a váha šla dolů. Celkově cítím vnitřní uspokojení.

V programu Světa zdraví budu pokračovat i nadále.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist