Michaela Janáková

Nikdy jsem nebyla štíhlá, ale se svou postavou jsem začala být hodně nespokojená po třetím těhotenství. Během něj jsem přibrala sice jen pouhých 7 kg a ty jsem ztratila hned po porodu, během prvních 3 měsíců jsem nabrala skoro vše zpátky. Neustále jsem jedla a vymetala vše sladké. V březnu tohoto roku jsem si řekla: A dost! S tím se musí něco udělat. 

Jsem tělesně postižená, tudíž začít chodit běhat nebo jezdit na kolečkových bruslích a tím ty kila setřást, nebylo možné. Jediná možná pomoc pro mě byla, obrátit se na zkušené poradce a zkusit to s jejich pomocí. Zabrouzdala jsem na internetu, kde mě nejvíce oslovily webové stránky Světa zdraví. Rovnou jsem vyplnila přihlášku k první konzultaci.Večer jsem se o svůj záměr podělila se svým manželem, který věc dovedl k úplné dokonalosti a rozhodl se pro objednání také. Moc mě to potěšilo, jelikož i on se s nadbytečnými kily pere už několik let a navíc – ve dvou se to lépe táhne.

Druhý den se mi ozvala paní kvůli termínu, při čemž jsem jí sdělila, že i manžel má zájem o konzultaci. A tak během týdne jsme šli společně poprvé do Světa zdraví. Ujala se mě příjemná a energická paní Petra Henychová, která mi vše vysvětlila, poradila a sestavila mi jídelníček. Každých 14 dnů jsem jezdila na konzultace, kde probíhalo také kontrolní měření a vážení. Jelikož nemůžu mít tolik pohybu, byla to pro nás obě dvě nová zkušenost a vždy jsme vymýšlely nové a nové možnosti, jak výsledky ještě zlepšit. 

Do Světa zdraví jsem přišla s necelými 61 kg a cílem bylo shodit váhu alespoň o 5 kg a především se zbavit „pupku“. A jak je to dnes? Řekla bych, že váhově jsme cíl splnily. Ne vždy šla kila správně dolů z tuků, ale to je to úskalí mého postižení, kdy pohyb není tak intenzivní. A „pupek“? Pryč ještě není, ale týden od týdne se zmenšuje, což poznávám čím dál více na oblečení i v zrcadle. Sice mi program ve Světě zdraví končí, ale pro mě díky němu začal nový způsob života. Správný jídelníček je pro mě už tak automatický, že všem tvrdím: „Já nedržím žádnou dietu, já jen jím lépe a zdravě a díky tomu se cítím dobře a spokojeně.“ Všechno jde, když se chce a je vůle.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist