Miroslav Charamza

Dobrý den,

v létě v roce 2017 jsem se v naší firmě dozvěděl o možnosti asistovaného hubnutí ve Světě zdraví. Protože jsem svůj stav chtěl již dříve řešit, ale nevěděl jsem, na koho se obrátit, tak jsem to vzal jako výzvu a 4. 7. 2017 jsem navštívil pobočku v Jičíně, abych se o jejich programu dozvěděl více.

Na první návštěvě mi provedli prvotní měření organismu, jehož nedobré výsledky mne ale ani moc nepřekvapily. Při následné schůzce jsme se domluvili na ročním programu, kde jsem si zvolil trochu nerealistický cíl - zhubnout 27 kg.

Schůzky probíhaly po čtrnácti dnech s mým koučem, paní Petrou Henychovou, kde jsme vždy provedli měření hmotnosti s vyhodnocením minulých úspěchů nebo i neúspěchů v hubnutí.

První co si však musí každý uvědomit, je jeho osobní příspěvek v celé akci, jak hovoří klasik „Svou vůli, co složku, musíte do podniku vnésti vy, jen vy a nikdo jiný než vy.“ Svět zdraví provedl prvotní měření a prováděl svoje doporučení ve vedení hubnoucí procedury, ale hubnutí bez vlastního přispění nejde.

Moje práce obnáší vypětí při řešení problémů se zákazníky v automobilovém průmyslu, a proto jsem měl velké problémy s jídlem včas - SNÍDANĚ, SVAČINA, OBĚD, ODPOLEDNÍ SVAČINA a VEČEŘE. Většinou jsem celý den nejedl a nacpal se až večer. To ani nemluvím o stimulaci pomocí KÁVY, které jsem byl schopen ve vypjatých situacích vypít až 18 šálků za den.

V první řadě bylo třeba odstranit z jídelníčku cukr a klasické pečivo, které přináší jen „prázdné kalorie“ a naučit se více pít - samozřejmě neslazené nápoje. Pro správné jedení jsme načasovali denní režim, na bohatou snídani s dopolednem nabitým cukry (med, sacharidy, ovoce), oběd v podstatě bez omezení, odpoledne zelenina a bílkoviny. Jediné, co jsem podle svého profilu neomezoval, byly tuky (ale ty zdravé, olivový olej apod.).

První co jsem začal pociťovat, bylo zlepšení pocitu zdraví. Přestala mne bolet kolena, pálit žáha a cítil jsem se celkově lépe. Po půl roce jsem shodil 10 kg, ale pak se hubnutí zvlášť v důsledku stresu zpomalilo. Pro nastartování dalšího hubnutí mi doporučili ketogenní jídelníček, který je úplně bez sacharidů a do dnešního dne jsem na hodnotě -14 kg.

Nejvíce musím poděkovat svojí manželce, která mne maximálně podporuje a nenápadně upravila i stravovací režim a návyky celé rodiny.

I když již placená podpora v hubnutí skončila, domluvili jsme se s paní Petrou Henychovou na dalších šesti schůzkách pro dlouhodobou podporu a sledování stavu hubnutí. Na svůj cíl -27 kg jsem zatím si ještě nedosáhl, ale věřím, že se mi ho podaří za pomoci vůle a mé rodiny dosáhnout.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist