Miroslava Brychtová 

Do Světa zdraví mě přivedla zvědavost. Proč bych si nemohla poslechnout něco o sobě a svých naměřených hodnotách, případně změnit něco ve svém jídelníčku a udělat něco pro sebe.

Do svých 53 let jsem svůj jídelníček téměř neřešila, i když v dětství jsem byla pěkná boubelka. Po porodu syna jsem se dostala při výšce 165 cm na 59 kg. Váhu jsem si nějak držela, ale způsob stravování byl alarmující. Ráno snídaně, oběd kolem 13.30 a večer sním, co mi přijde do cesty. Nejlépe několik rohlíků s máslem. Po příchodu z práce (po 16 hodině) strašná únava…

Tak jsem se rozhodla, že to zkusím. Tři měsíce jsem docházela na pravidelné konzultace a hned po třech týdnech jsem zjistila, že se naměřené hodnoty mění k lepšímu. Ubývalo tuků, nakonec i malinko hmotnosti (za 3 měsíce 2 kg, což nebylo úplně hlavním cílem). Ale postupně jsem zjišťovala, že odpoledne mám spoustu energie, v noci se mi dobře spí a cítím se celkově lépe.

Stačilo málo, změnit složení jídelníčku během dne a začít jíst častěji. A to všechno díky výživové specialistce Petře Henychové, které tímto děkuji.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist