Miroslava Feřtová

Obtíž s kily navíc jsem začala pociťovat po druhém těhotenství, kdy ručička na váze již neklesla na původní váhu. Na doporučení kamarádky jsem vyzkoušela Svět zdraví. Přišla jsem, zvážila se, nahlásila kolik měřím, vyplnila dotazník, a z těch všech informací mi připravili osobní výživový plán na míru. Dostala jsem doporučení, které potraviny jsou pro mě vhodné a které je lepší z jídelníčku vynechat. Neměla jsem s ničím výrazný problém a skoro nic jsem si nemusela začít odpírat. Dala jsem si závazek, že zhubnu 5 kg, což jsem také splnila.

Chtěla bych poděkovat paní Petře Henychové za její příjemný, osobní a profesionální přístup a zároveň celému týmu Svět zdraví Jičín.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist