Monika Pěkná

Je mi 37 let a za posledních 6 let jsem přibrala postupně 20 kg. Vždy se mi podařilo zhubnout nanejvýše 3 kg, ale vzápětí jsem dalších 5 kg nabrala. A tak jsem se z původních 65 kg dostala na 85 kg.

O Světě zdraví jsem se dozvěděla z Facebooku a jelikož jsem se chystala plnit novoroční předsevzetí a věděla, že bez pomoci nezhubnu, ihned jsem formulář vyplnila.

Ještě ten samý den mi volala milá asistentka, která se mnou sjednala schůzku. Řekla vše potřebné, i co mě čeká. Dokonce se zrovna uvolnil termín, tak jsem na první konzultaci šla hned druhý den.

Ujala se mě milá paní Andrea Kožíšková, která mě zvážila na speciální váze. Jak jsem tušila, dozvěděla jsem se, ze mám nadváhu a že moje tělo se cítí starší o 15 let. Dozvěděla jsem se, jaké potraviny v který čas mohu jíst a co omezit. Začátky moc lehké nebyly, ale vždy mi návštěva ve Světě zdraví dodala novou sílu. Postupně jsem totiž viděla, že neklesá jenom ručička na váze, ale i procenta tuku. Radost mi dělalo i to, že jsem zase oblékla věci, které mi byly dávno malé. Také jsem se týden od týdne mnohem lépe cítila, lépe se ohýbala a přestala se tolik zadýchávat.

Nyní jsem na konci půlročního programu s krásným výsledkem -12 kg, -20 cm v pase a -15 cm přes boky.

Všem, kteří váhají, doporučuji, stojí to za to. Ve Světě zdraví to opravdu umí a investice se Vám vrátí v podobě lepšího zdraví a většího sebevědomí. To za to stojí, ne?

Moc chci poděkovat všem, co se o mě ve Světě zdraví starali.

Monika Pěkná PŘED - Diskuse klientů Světa zdraví Jičín

Monika Pěkná PO - Diskuse a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist