MUDr. Milada Knopková

Je to 3 a půl roku, co jsem šla do důchodu. Těšila jsem se na klid, pohodu a život bez stresu. Splnilo se mi to. Dělala jsem si legraci, že mi do důchodu přidali pneumatiku kolem pasu, kterou mi denně přifukují. Ale najednou mi to začalo vadit. Nevěděla jsem, co mám dělat. Hlavně kvůli manželovi. Denně jsem vymýšlila, co budu vařit. Přece si nebudu chystat zvlášť jídlo pro sebe?

Pak mě na internetu oslovilo „Hubneme v Jičíně“ a rozhodla jsem se. Paní asistentka se mnou domluvila vstupní konzultaci u specialistky Andrey Kožíškové. Obdržela jsem jídelníček přímo na míru a změnila jsem dosavadní způsob stravování. Když jsem si pro sebe připravila sekanou z krůtího masa a sóji, manžel ji omylem snědl a vůbec nepoznal, že to není jeho tradiční. Za půl roku jsem zhubla 8 kg a cítím se dobře. A manžel? Kdybych dnes upekla bůček – sežere to pes. Děkuji týmu Světa zdraví za jejich péči a vstřícné jednání.

MUDr. Milada Knopková - Reference a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín 

MUDr. Milada Knopková PO - Reference a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist