Úvodní stránka » Lékařská rada

Lékařská rada Světa zdraví a autoři Nutriční typologie

RNDr. Petr Fořt, Csc.

autor 20 knih o výživě. Ve Světě zdraví má na starosti vývoj programu Komplexní nutriční typologie, školení specialistů, vývoji doplňků stravy a je vedoucím oddělení zpracování biochemických vyšetření krve

  

 

MUDr. Ondřej Nývlt

Dříve pracoval v IKEM na kardiochirurgii, prošel si několikaletou prací pro farmaceutickou firmu Merck Sharp & Dohme a nyní se věnuje vzdělávání specialistů Světa zdraví. Jeho úkolem je spojovat poznatky moderní medicíny s výživovým poradenstvím. Taktéž se účastní vývoje nových doplňků stravy.

 

MUDr. René Vlasák

přednosta kliniky Centra preventivní péče - autor programu Prevence 2000.

Patří k externím pracovníkům a pomáhá nám prosadit standardy WHO na poli primární prevence.

 

 

MUDr. Lenka Řehořková

 Zaměřuje se na vnitřní lékařství a klinickou imunologii, práce s autovakcínami. Člen týmu rehabilitace a sportovní medicíny, pedagogická činnost.

 "Z mé zkušeností vyplývá, že podrobné posouzení krevního obrazu a biochemických hodnot, je pro klienta vysoce motivující. Často si teprve tehdy uvědomí, že Světu zdraví nejde jen o redukci jeho váhy a zlepšení kondice, ale především s tím spojené zachování a upevnění zdraví.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Fotogalerie

Svět zdraví Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 6.481 kg a celkem na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist