Olga Viková

První moje vítězství -5 kg, teď to jen udržet!!!“

Prošla jsem tříměsíčním programem Světa zdraví v pobočce v Jičíně u paní Kožíškové. Díky ní se mi podařilo zhubnout vytoužených 5 kilogramů a nějaké ty centimetry, které jsou fakt znát. Cítím se skvěle, i okolí si všimlo mé proměny, byť to je to pouhých 5 kg. Pro mě to znamená strašně moc. Nyní jsem měsíc po ukončení programu a stále si váhu držím, což je teď takový můj druhý a možná i důležitější cíl – nenabrat to zase zpět!

Všem doporučuji – nechat si poradit od odborníka, chvilku vydržet…a když se dostaví úspěch, pak už to jde samo. Důležitá je i pozitivně naladěná mysl a víra v sebe samu. A na mě osobně platilo i to, že jsem jezdila po dvou týdnech na kontroly, to doporučím všem, kteří mají trošku slabší vůli.

Olga Vlková PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín Olga Viková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Jičín

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist