Pavel Janák 

Již několik let mám silnou nadváhu a několikrát jsem se snažil různými způsoby nadbytečná kila shodit. Většinou jsem začal tradičním novoročním předsevzetím něco se sebou udělat. Jako u většiny lidí však toto předsevzetí vzalo za své celkem brzy, vydržel jsem maximálně měsíc. Co jsem za měsíc shodil, po chvilce bylo opět zpátky. V letošním roce se však něco změnilo. Začátkem roku jsem zašel na preventivní prohlídku, kde mi byl naměřen vysoký tlak a rázně doporučeno shodit nějaká kila. Svěřil jsem se doma manželce a ta, aniž bych o tom věděl, začala jednat. A tak mi jednoho krásného dne řekla, že má pro mě dárek k narozeninám. Objednala nás oba k profesionálům přes výživu do jičínského SVĚTA ZDRAVÍ. A já souhlasil!

Vyrazili jsme tedy na první návštěvu dne 24. 3. 2017. Na starost nás dostala specialistka paní Petra Henychová. Po prvním měření a rozboru mě teda řádně vyděsila, hlavně když mi sdělila, že můj metabolický věk je 75 let! A hmotnost téměř 81 kg.  Její otázka byla, jestli chci zařadit do programu a začít s ní spolupracovat. Nepřemýšlel jsem dlouho, po mých všech nezdarech mně bylo jasno, že jestli chci něčeho dosáhnout, musím mít nad sebou zodpovědnou kontrolu.

Každých čtrnáct dní jsem chodil na kontroly a přeměření a začal pomalu měnit své zlozvyky. Když jsem přišel poprvé do Světa Zdraví, můj stravovací režim vypadal následovně: Snídaně žádná, svačina žádná, oběd brutální nálož v restauraci, odpolední svačina žádná a na závěr večerní vyčištění lednice. Nyní jím pravidelně pětkrát denně a začít den bez snídaně si už nedovedu představit. Během programu jsem se naučil jíst spoustu zajímavých jídel, o kterých jsem před tím vůbec nevěděl, že existují. A jestli někdy zhřeším? Ano! Ale je důležité si to uvědomit a pokračovat v tom, v čem jsem začal a v čem jsem se chtěl změnit. Velkou oporou ve všem mi je moje manželka, která vše zařídila a vaří mi chutné specialitky a rovněž navštěvuje poradnu ve Světě zdraví.

Mým cílem bylo shodit 10 kilo.  Momentálně vážím nějakých 72 kg . Na začátku to bylo 81 kg. Můj cíl je skoro splněn, ale já už mám další. Chci se dostat pod vytoužených 70 kg a pak si váhu udržet. Ještě musím a hlavně chci zapracovat na břichu. To je prevít a mizí pomalu! Na začátku jsem zapomněl napsat, že jsem tělesně postižený. I přes můj handicap jsem to dokázal. Nyní se necítím unaveně a jsem plný energie.

Děkuji paní Henychové, že mi ukázala nový životní styl, který mě baví.


Pavel Janák, Lázně Bělohrad

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist