Úvodní stránka » Náš tým » Petra Henychová, DiS. - výživová specialistka

Petra Henychová, DiS. - výživová specialistka

I když se moje vzdělání ubíralo jinou cestou, o zdravou výživu jsem se vždy zajímala. Můj zájem ještě víc narostl, když se mi narodila první dcera. Uvědomila jsem si, jak je výživa důležitá již před početím, během těhotenství a jak velkou zodpovědnost máme jako rodiče právě i v oblasti výživy. Během rodičovské dovolené jsem absolvovala kurz „výživový poradce“ na škole výživy Mahra. Po ukončení kurzu jsem celá natěšená začala pracovat s několika klienty a mé nadšení rostlo, když klienti krásně hubli a přicházeli další zájemci. Zdravá výživa je obor, který se velice dynamicky rozvíjí. Je potřeba se stále vzdělávat, proto jsem velice uvítala možnost pracovat jako specialistka ve Světě zdraví a později v NUTRIADAPTu v Jičíně. Beru to jako velkou příležitost, jak získat zkušenosti a dál se rozvíjet, ale především poskytovat komplexní služby, které NUTRIADAPT nabízí.

Z vlastní zkušenosti vím, jak důležitou roli hraje strava v životě. Když k tomu přidáte pohyb a pozitivní myšlení, jste na dobré cestě, jak svůj život prožít dlouze a plnohodnotně. Někdy stačí malá změna. Někdy je potřeba pozměnit více návyků a zaběhlých stereotypů. Každopádně ráda vás těmito změnami povedu.

"Emoce jsou matkou nemoci, strava jejich otcem a fyzická konstituce jejich osudem". (čínské přísloví)

Vzdělání

  • Vyšší odborná škola právní v Liberci
  • Kurz Poradce pro výživu, Mahra spol.s r.o.
  • Certifikovaný nutriční specialista NUTRIADAPT
  • Nutris - Specialista na dětskou výživu
  • certifikát FOOD NEWS 2018
  • Osvědčení - Dialogem ke zdraví V 
  • Kurzy ATAC - Low carb diety

     Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví PULS - Jičín

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů na pobočce v Jičíně 7.481 kg a celkem na všech pobočkách NUTRIADAPTu již 519.600 kg? Ještě váháte nás navštívit?

 

 

TOPlist